Děkuji Vám za návštěvu mých stránek,
budu velmi potěšena, když mi zde po sobě zanecháte stopu.

Kniha hostů

Datum: 11.05.2012

Vložil: Lenka Vokurková

Titulek: Pohlazení na duši

Milá Tamarko,
patří Vám můj velký dík a obrovský obdiv za to, že jste přijala naše pozvání na Školní akademii a obohatila program svými nádhernými výtvory. Pro všechny přítomné to bylo pohlazení na duši.
Přeji Vám za žáky i učitele ze ZŠ V. Menšíka všechno krásné a ať Vám to tak krásně maluje co njedéle!
Lenka Vokurková

Datum: 22.05.2012

Vložil: Tamara

Titulek: Re: Pohlazení na duši

Milá paní ředitelko, paní Vokurková,
jsem ráda, že jsem mohla přispět prezentací svých obrazů ke zdárnému průběhu Vaší bezvadné školní akademie. Vždy se cítím dobře v blízkosti dětí, pro které ja také určeno mnoho mých prací.
Velice fandím učitelům i žákům Vaší školy, přeji velkou dávku trpělivosti a kuráže pedagogům, radost z úspěchů a dětem stále tolik talentu, jak jej bylo znát při jejich skvělých vystoupeních.
Hezké dny všem.Srdečně
Tamara Valešová

Datum: 13.03.2012

Vložil: Martina Rišková - 2.12.2011 (20:47)

Titulek: Milá Tamarka.

Náhodou som sa preklikla na váš web a obzerám si niečo neskutočné. Vaše práce sú nádherné, veľmi ich obdivujem a vás taktiež, keďže študujem na Slovensku grafiku. Máte veľmi šikovné ručičky a veľký dar Prajem veľa síl do novej tvorby a veľa úspechov v živote a samozrejme veľa výstav, nech všetci vidia tú nádheru. Veľa šťastia, s pozdravom Martina.

Datum: 13.03.2012

Vložil: Tamara - 3.12.2011 (09:54)

Titulek: Re: Milá Tamarka.

Milá Martino, děkuji za Váš krásný pozdrav plný hezkých a nadšených reakcí na ukázky mé tvorby. Velmi to potěší a povzbudí, protože v naší práci býváme spíš v ústraní a nemůžeme počítat s potleskem davu. Vážím si takových hřejivých slov zvlášť od kolegyně a přeji Vám velkou dávku trpělivosti, odvahy a radosti z tvoření. Talent dostáváme jako dar a jeho rozvíjení je náš životní úkol... Tamara

Záznamy: 5 - 8 ze 14
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>
Přidat nový příspěvek